Vozíky ADULI 12507,12508,12509 jsou plnohodnotnými pomocníky každého zařízení od sociálních ustavů až po odborná pracoviště ve zdravotnických zařízeních.

Vozík ADULI, můžou být vybaveny plastovými výklopnými boxy, jedním nebo dvěma odpadkovými koši, držákem na nádobu na kontaminovaný odpad se stavitelným průměrem, nerezovou horní pracovní deskou, výsuvnou nerezovou pomiocnou deskou a medilištami na obou stranách. Medilišty je možno umístit na šesti místech vozíku. Nerezová police výškově nastavitelná pod výklopnými boxy, nebo samostatně bez palstových boxů a držáky paku rukavic. Otočná výškově stavitelné police pro přístroje (defibrilátor) a pod. V jedné zásuvce, zpravidla v první od horní pracovní plochy jsou plastové rozdělovníky, 9 boxů.

U provedení ADULI 12509 jsou dva spodní šuplíky vybaveny přepážkami pro dokumentaci. Šuplíky jsou osazeny plnovýsuvy bez dotahu. S dotahem v případě požadavku. Zásuvky jsou centrálně uzamykatelné. Vozíky můžou mít jedno nebo dvě tlačná madla.

U vozíků ADULI 12508 jsou madla výškově stavitelná. Kolečka průměr 125 mm, všechna brzděná, otočná, jedno se směrovou blokací, antistatické. Vozík muže být využit i pro umístění přístrojů a zvýšit tím jeho využití.

Vozíky ADULI jsou unifikované řady 12508, 12507, 12509. Vyrobené z aluminiových slitin a nerezi . Příslušenství a doplňky jsou z aluminia a nerezového plechu. Příslušenství lze aplikovat na všechny řady vozíků. Vozíky jsou lehké, dvouplášťové (sendvičové) konstrukce, tichý chod, na kolech průměr 125 TENTE, elektricky vodivá (antistatická), jedno směrové a tři bržděné. Vozíky lze vyrobit dle barevného zchématu vzorkovnice barev RAL, dle požadavků zákazníka.

Kontakt

ELKOSI spol.s.r.o.

U Lihovaru 495

67921 Černá Hora

Telefon: (+420) 730 894 555